Консультативна допомога в умовах адаптивного карантину


Шановні  пацієнти!

Консультативна поліклінікаЗ 26 травня 2020 року реєстратура поліклініки відновлює прийом телефонних дзвінків за номером 430-4054.

Поліклініка відновлює прийом пацієнтів з 01.06.2020 року – потрапити на консультацію можна лише за попереднім записом за телефоном 430-40-54 (приймає дзвінки з 9:00 до 13:00), після цього приходити лише на час, визначений при реєстрації, з дотриманням правил соціального дистанціювання та "маскового" режиму.

Пацієнти, які спостерігаються в Інституті, а також ті, хто буде мати потребу в одержанні консультації, пов’язаної із наявністю вік-залежної патології:

 • хронічна ішемічна хвороба серця,
 • артеріальна гіпертензія,
 • хронічні обструктивні захворювання легень,
 • хвороба Альцгеймера та інші порушення когнітивних функцій,
 • хвороба Паркінсона та патологія екстрапірамідної системи,
 • проблеми, пов’язані із станом після перенесеного інсульту, судинна патологія головного мозку,
 • остеопороз та інші хвороби опорно-рухового апарату,

можуть зателефонувати у робочі дні з 10:00 до 14:00 за 3-канальним контактним телефоном
(044) 229-5863 (або 094-8295863) та цифрою у тональному режимі вибрати необхідний відділ інституту для отримання короткої консультації. За наявності попередньої домовленності з консультантом, вказавши для кого саме повідомлення, можна направити додаткові матеріали за номером +380948315863 у месенджері "Telegram" - https://t.me/IG_consulting

 1. Відділ клінічної та епідеміологічної кардіології: артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, порушення ритму серця.
 2. Відділ вікової патології внутрішніх органів: ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, обструктивні захворювання легень, артеріальна гіпертензія.
 3. Відділ клінічної фізіології та патології опорно–рухового апарату: захворювань кістково-м'язової системи, проблеми остеопорозу.
 4. Відділ клінічної фізіології та патології екстрапірамідної нервової системи: хвороба Паркінсона та інша патологія екстрапірамідної нервової системи.
 5. Відділ вікової фізіології та патології нервової системи: хронічні порушення мозкового кровообігу, порушення пам’яті та інших пізнавальних функцій, різні форми деменцій (хвороба Альцгеймера, та ін.).
 6. Відділ судинної патології головного мозку: стани після перенесених судинних катастроф (інсультів), хронічні порушення мозкового кровообігу.
 7. Поліклінічне відділення.

Уточнення: з 17 серпня 2020 року телефон 229-5863 працює в режимі інформування про особливості прийому і очних консультацій в умовах адаптивного карантину, адже з 10.08.2020 відновлено роботу стаціонарів клінічних відділів інституту.