Лист НАМН України щодо опитування про стан і перспективи інноваційної сфери

Дорогі колеги! Листом №02/787 від 04.04.2018 науково-координаційне управління НАМН України запрошує долучитися до опитування, що проводить МОН України:

МОН ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ ПРО СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ СФЕРИ

Міністерство освіти і науки розпочинає роботу над Стратегією інноваційного розвитку України. Цей документ створюється з метою розбудови національної інноваційної системи, визначення правових засад впровадження новітніх технологій, розвитку інновацій та надання державної підтримки інноваційним підприємствам.

Розроблення Стратегії та схвалення на її основі законодавчих змін у частині підтримки інноваційної діяльності – перший крок до ефективного використання наукового потенціалу країни та розвитку усіх сфер економіки.

Оскільки коло питань, які передбачається висвітлити у Стратегії, є вкрай важливими для нашої країни, Міністерство прагне залучити до роботи над документом усіх зацікавлених осіб. Тому ми розробили анкету та пропонуємо надати відповіді на запитання про стан та перспективи розвитку інноваційної сфери. Опитування доступне за посиланням.

Ми (Інститут геронтології) також пропонуємо колегам долучитися до опитування.
Відповіді можна надавати до 14 квітня 2018 р.