Розширене засідання Вченої ради Інституту

21 березня (вівторок) 2017 р. о 13.00 у  великій конференц-залі Інституту геронтології відбудеться розширене засідання Вченої ради Інституту.

На обговорення виносяться наступні питання:

  • Доповіді співробітників лабораторії епігенетики щодо можливостей застосування новітніх технологій, якими володіє лабораторія, у експериментальних та клінічних дослідження. Можливості кооперації з науковими клінічними відділами.
  1. Йтиметься про можливості дослідження препаратів на культурах людських клітин (фібробласти, нейрони, мезенхімальні стовбурові клітини, остеобласти та ін). Дані підходи дозволяють оцінити токсичність, особливо дії, і ефективність препарату на клітинному рівні.
  2. Одна з доповідей буде присвячена генетичним дослідженням, метою яких є розробка тестів на виявлення генетичної схильності до вік-асоційованих захворюваннь. Обговорюватимуться перспективи застосування таких тестів для оцінки ризиків пацієнтів.
  3. Третя доповідь буде присвячена використанню раманівської та ІЧ-Фур'є спектроскопії в медицині та біології. У доповіді будуть наведені приклади успішного використання методів спектроскопії в діагностиці різних станів.
  • Висунення колективу авторів на конкурс Державної премії України у галузі науки і техніки.
  • Поточні справи.

Запрошуються лікарі та наукові співробітники
НАУКОВА ЧАСТИНА