Healthy Ageing and Regenerative Medicine — 8th European Congress of Biogerontology (10-14 march, 2013)

На прохання оргкомітету повідомляємо Вам про плани проведення 8-го Європейського біогеронтологічного конгресу (ECB), який відбудеться 10-13 березня 2013 року в Ізраїлі, почнеться в Університеті Бен-Гуріона в Негеві (Беер-Шева) і продовжиться біля Мертвого моря. 8-й ECB організовується силами біологічної секції Міжнародної асоціації геронтології та геріатрії – Європейський регіон (IAGG-ER), у тісній співпраці з Європейським консорціумом RESOLVE.

Серед основних питань, що будуть розглянуті:

  • Старіння загальний механізм вік-залежних захворювань?
  • Як революційні досягнення регенеративної медицини можуть сприяти здоровому довголіттю?
  • Які інші способи досягнення цієї мети?

Ми вважаємо, що ця зустріч надасть унікальну арену для обговорення зазначених питань і допоможе краще зрозуміти де ми знаходимося і куди йти. Розробка рекомендацій по новій стратегії в області охорони здоров'я для середнього віку і літніх людей стануть, як ми сподіваємося, важливим результатом зустрічі.

Як завжди, в рамках конгресу будуть доповіді запрошених гостей, усні презентації і стендові сесії. Ми також будемо мати достатньо часу для особистого спілкування, насолоджуючись смачною їжею і вином, автентичною кавою та прекрасними поїздками з фантастичними видами.

Від імені організаційного комітету

До зустрічі в Ізраїлі,
Вадим Фрайфельд (Vadim Fraifeld)

Офіційний сайт конгресу – http://biogerontology.wix.com/resolve