МРТ голови

МРТ головного мозку або іншими словами МРТ голови. Насьогодні цей спосіб визнаний найчутливышим методом медичної діагностики при обстеженнях важливого органу людинимозку. Практично при всіх видах захворювань і травмах голови медики радять застосовувати магнітно-резонансну томографію.

Що показує МРТ головного мозку?

На відміну від рентгена та інших методів, магнітно-резонансна томографія може показати наступні тканини:

 • М'які тканини головного мозку;
 • Пошарове конфігурацію і структуру мозку;
 • Оболонки голови;
 • Цистерни, шлуночки головного мозку;
 • Кору і біла речовина голови;
 • Кістки черепа.

За допомогою МРТ голови можна діагностувати такі порушення:

 • Ураження м'яких тканин головного мозку, наслідки травм;
 • Новоутворення голови;
 • Порушення структури, форми і обсягів мозку;
 • Новоутворення, структурні зміни;
 • Судини головного мозку (зазвичай проводиться з контрастом);
 • Руйнування, запальні реакції, атрофію головного мозку та інше;

МРТ голови інформативний і перевершує всі інші раніше відомі діагностичні методи.
До того ж метод безпечний і не має негативного впливу на організм.

МРТ головного мозку дітям

З кожним днем, все частіше потрібно проводити МРТ головного мозку дітям. Вся справа в тому, що далеко не завжди традиційні методи можуть поставити діагноз. Єдина проблема, з якою стикаються батьки при проведенні Магнітно-резонансної томографії - неспокій дитини, він не може лежати рівно 20 хвилин.

В такому випадку, слід вдатися до деяких хитрощів і порад:

 • Немовляті для проведення МРТ краще провести анестезію. Процедура проводиться під контролем анестезіолога і лікаря. Дитина має бути ситою, нагодованою не більше ніж 2 години тому.
 • Дитину шкільного та дошкільного віку краще записати на МРТ головного мозку в ранковий час. Увечері, до проведення томографії вкласти спати на 2 години пізніше, а вранці розбудити на годину раніше. Це робиться для того, щоб під час процедури він був максимально сонним і спокійним.
 • Після магнітно-резонансної томографії дочекайтеся поки дитина повністю прийде до свідомості і тільки потім відправляйтеся далі.

Окрім цих загальних порад можна сказати, що конструктивні особливості нашого МРТ-апарату дозволяють присутність дорослого біля дитини, якій проводиться МРТ (особливості необхідно уточнити за контактним телефоном 362-24-10).

Як роблять МРТ головного мозку

Хворий записується на певний день і час. Після приходь на діагностику, з пацієнтом проводиться анкетування для виключення можливих протипоказань.
Після цього, пацієнт проходить в кабінку, де залишає металеві предмети (кільця, ремінь, сережки і т.д.). Пройшовши в діагностичний кабінет, пацієнта укладають на спеціальний стіл і фіксують голову у спеціальному зручному шоломі, що забезпечує прийом сигналів від досліджуваного органу.
Лікар виходить, а пацієнт дає знати, коли можна приступати.

Діагностика триває близько 15-25 хвилин, висновок видається протягом декількох годин після дослідження.

{source}<!-- Google Code for &#1052;&#1056;&#1058;&#1084;&#1086;&#1079;&#1075;&#1072; Conversion Page -->
<script type="text/javascript"><br />/* <![CDATA[ */<br />var google_conversion_id = 999138765;<br />var google_conversion_language = "en";<br />var google_conversion_format = "3";<br />var google_conversion_color = "ffffff";<br />var google_conversion_label = "w9gzCL-amVgQzcu23AM";<br />var google_remarketing_only = false;<br />/* ]]> */<br /></script><br /><script type="text/javascript"  <br />src="//www.googleadservices.com/pagead/conversion.js"><br /></script><br /><noscript><br /><div style="display:inline;"><br /><img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt=""  <br />src="//www.googleadservices.com/pagead/conversion/999138765/?label=w9gzCL-amVgQzcu23AM&amp;guid=ON&amp;script=0"/><br /></div><br /></noscript><br />{/source}</p>"