МІЖНАРОДНІ ЗВ'ЯЗКИ (версія сторінки до 2008 р.)
Інститут має багаторічний досвід активної міжнародної наукової та експертної діяльності: функціонує як центр, що співпрацює з ВООЗ з питань здоров'я літніх людей; співробітничає з міжнародними організаціями в галузі геронтології та геріатрії шляхом роботи спеціалістів інституту як експертів-радників ООН, ВООЗ та участі представників інституту в засіданнях робочих груп, семінарів, нарад ООН, ВООЗ, ЮНЕСКО, МОП та ін. Вчені інституту входять до складу керівних органів Міжнародної та Європейської асоціацій геронтологів, є почесними членами зарубіжних національних товариств геронтологів та геріатрів, членами Міжнародної фундації з остеопорозу, Міжнародної асоціації з проблем хвороби Альцгеймера, Європейської асоціації хворих на паркінсонізм та Європейської асоціації менопаузи та андропаузи, членами редколегій міжнародних журналів з геронтології та геріатрії.
Напрямки, в яких розвиваються міжнародні зв’язки інституту:
- Співробітництво в рамках міжнародних організацій (ВООЗ, ООН) по реалізації проектів епідеміологічного обстеження населення регіонів України, визначенню рівнів захворюваності та заходів реабілітації.
- Співробітництво із закордонними науковими центрами (Росія, Німеччина, Польща) в рамках двосторонніх угод про співпрацю та особистих контактів (обмін інформацією, сумісні розробки та публікації, в т.ч. монографії).
- Участь співробітників інституту у міжнародних та національних конгресах, з’їздах, конференціях, симпозіумах, семінарах.
- Участь зарубіжних вчених в наукових заходах, що організуються інститутом на території України.
- Підготовка кадрів (стажування співробітників інституту в закордонних наукових центрах та зарубіжних фахівців – в підрозділах інституту; аспірантура та клінічна ординатура на базі інституту; взаємне рецензування дисертаційних робіт).
- Участь у роботі міжнародних організацій та асоціацій ( ВООЗ та Міжнародної асоціації геронтологів – МАГ) з організації та координації міжнародного наукового співробітництва з проблеми старіння та суміжних областей.
- Отримання гуманітарної допомоги (ліки, медичне обладнання, профільні наукові видання) від закордонних партнерів.